Ny Sebberupvej 17 er netop kommet til salg til hele 3.895.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Løsning.
Seneste opdateringer fra Sydøstjyllands Politi på X: Resultat: Kvinden er blevet varetægtsfængslet i fire uger. Grundlovsforhøret blev holdt for lukkede døre #politidk #anklager
3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løsning. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Drømmer du om en bolig i absolut topklasse? Vi har samlet de dyreste boliger, der lige nu er til salg i Løsning.
Måske vil du ikke betale meget for din næste bolig, eller måske leder du efter et håndværkertilbud? Lige her finder du i hvert fald de billigste boliger i Løsning.
Der sker hver uge spændende ting omkring dig i det lokale erhvervsliv med nyheder, tilbud og arrangementer. Vi har lavet en kort opsummering fra de seneste dage
Forestil dig to uger med sol, smil og nærvær. Du vågner op til lyden af havets brusen, nyder morgenmaden med nye bekendtskaber og vælger dagens aktivitet – fællessang, yoga, en udflugt… eller måske bare en rolig stund ved poolen med en god bog. Velkommen til Club Bella!
Seneste opdateringer fra Sydøstjyllands Brandvæsen på X: Vi er nu færdige og har overgivet stedet til beboer og følgeskadefirma. 1 lejlighed ubeboelig og brand skade på loft og kvist. 2 lejligheder med mindre røggener.
Seneste opdateringer fra Østjyllands Politi på X: Den 41-årige mand blev til dagens grundlovsforhør ved Retten i Aarhus varetægtsfængslet i fire uger frem til onsdag den 9. juli. Han nægter sig skyldig og kærede kendelsen om varetægtsfængsling til landsretten. #anklager #politidk